Draw

Halls


Friday 14.04.2017

# Time Home Away Group Level Result
739 08:15 TJ Nový Jičín Krim Olimpija MB9 Preliminary groups 16:20
740 08:50 SG AC/Eintracht Berlin R.S Sporto Gimnazija MB9 Preliminary groups 11:18
741 09:25 Ribe HK 1.HC Pardubice MB9 Preliminary groups 17:17
742 10:00 HC Dukla Praha RD Slovan MB8 Preliminary groups 18:13
743 10:35 SC Unterpfaffenhofen-Germering SM Tauras MB8 Preliminary groups 18:18
744 11:10 Rodovre HK II XVI.Ker.KMSE MB8 Preliminary groups 9:13
745 11:45 Aalborg Handbold Halmstad Handboll PA II MB12 Preliminary groups 23:15
746 12:20 HSV Weinböhla TJ Sokol Velké Meziříčí MB12 Preliminary groups 19:14
747 12:55 Eslövs HF HC Schoten I MB12 Preliminary groups 17:13
748 13:30 Rodovre HK II SC Unterpfaffenhofen-Germering MB8 Preliminary groups 12:16
749 14:05 SM Tauras HC Dukla Praha MB8 Preliminary groups 10:16
750 14:40 XVI.Ker.KMSE RD Slovan MB8 Preliminary groups 12:22
751 15:15 1.HC Pardubice Krim Olimpija MB9 Preliminary groups 7:16
752 15:50 R.S Sporto Gimnazija TJ Nový Jičín MB9 Preliminary groups 20:12
753 16:25 Ribe HK SG AC/Eintracht Berlin MB9 Preliminary groups 12:17
754 17:00 RD Slovan SM Tauras MB8 Preliminary groups 18:16
755 17:35 Krim Olimpija R.S Sporto Gimnazija MB9 Preliminary groups 11:10
756 18:10 TJ Nový Jičín Ribe HK MB9 Preliminary groups 16:15
757 18:45 HC Dukla Praha Rodovre HK II MB8 Preliminary groups 14:6
758 19:20 SC Unterpfaffenhofen-Germering XVI.Ker.KMSE MB8 Preliminary groups 22:20
759 19:55 SG AC/Eintracht Berlin 1.HC Pardubice MB9 Preliminary groups 15:13
760 20:30 Skanela IF East-Angus WB4 Preliminary groups 21:1

Saturday 15.04.2017

# Time Home Away Group Level Result
1456 08:15 Reistad IL TJ Nový Jičín WB9 Preliminary groups 16:3
1457 08:50 BGIF Handbold II Hilsenheim WB9 Preliminary groups 12:23
1458 09:25 OV Helsingborg Sokol Vršovice WB9 Preliminary groups 8:18
1459 10:00 DHK Slavoj Žirovnice TJ Sokol Kobylisy II WA5 Preliminary groups 16:13
1460 10:35 HOJ Handbold KSI Kézilabda Akadémia WA5 Preliminary groups 11:17
1461 11:10 Skanderborg Handbold SV Koweg Görlitz e.V. WA5 Preliminary groups 28:6
1462 11:45 Sokol Vršovice Reistad IL WB9 Preliminary groups 13:16
1463 12:20 Hilsenheim OV Helsingborg WB9 Preliminary groups 9:16
1464 12:55 TJ Nový Jičín BGIF Handbold II WB9 Preliminary groups 10:6
1465 13:30 HC Rödertal e.V. DHC Plzeň WA4 Preliminary groups 11:22
1466 14:05 ŠKP Bratislava FIF Handbold WA4 Preliminary groups 10:17
1467 14:40 HC Ostrava Smorum WA4 Preliminary groups 11:14
1468 15:15 SV Koweg Görlitz e.V. DHK Slavoj Žirovnice WA5 Preliminary groups 14:8
1469 15:50 KSI Kézilabda Akadémia Skanderborg Handbold WA5 Preliminary groups 12:21
1470 16:25 TJ Sokol Kobylisy II HOJ Handbold WA5 Preliminary groups 17:15
1471 17:00 FIF Handbold HC Rödertal e.V. WA4 Preliminary groups 14:12
1472 17:35 Smorum ŠKP Bratislava WA4 Preliminary groups 8:19
1473 18:10 DHC Plzeň HC Ostrava WA4 Preliminary groups 18:11

Sunday 16.04.2017

# Time Home Away Group Level Result
2096 08:15 DHC Slavia Praha Győri ETO KC WB14 Main groups 6:20
2097 08:50 H43 Lund Ajax/TIK WB15 Main groups 12:22
2098 09:25 CSA Steaua HC Zlín I WB21 Main groups 16:16
2099 10:00 Győri ETO KC HC Tatran Stupava-Malacky WB14 Main groups 24:4
2100 10:35 Ajax/TIK Vöslauer HC WB15 Main groups 17:11
2101 11:10 HC Zlín I SV Union Halle Neustadt e.V. WB21 Main groups 16:13
2102 11:45 HC Tatran Stupava-Malacky DHC Slavia Praha WB14 Main groups 10:18
2103 12:20 Vöslauer HC H43 Lund WB15 Main groups 13:17
2104 12:55 SV Union Halle Neustadt e.V. CSA Steaua WB21 Main groups 6:22
2105 14:05 Győri ETO KC Ajax/TIK WB24 1/8 finals 20:17
2106 15:50 Győri ETO KC CSA Steaua WB28 Quarterfinals 19:16