Rozlosování a výsledky

Haly


Pátek 14.04.2017

# Čas Domácí Hosté Skupina Úroveň Výsledek
1 08:15 TV Gelnhausen HK FCC Město Lovosice MA6 Základní skupina 16:12
2 08:50 Koge Handbold SK Žeravice MA6 Základní skupina 14:14
3 09:25 Skanderborg Handbold MŠK Považská Bystrica MA6 Základní skupina 18:14
4 10:00 FIF Handbold TJ ELP Jablonec MA5 Základní skupina 24:7
5 10:35 Ajax Copenhagen SKH Polanka n.O. MA5 Základní skupina 18:10
6 11:10 HK FCC Město Lovosice MŠK Považská Bystrica MA6 Základní skupina 13:12
7 11:45 HC Schoten Uppsala HK MA5 Základní skupina 13:10
8 12:20 SK Žeravice Skanderborg Handbold MA6 Základní skupina 10:23
9 12:55 TV Gelnhausen Koge Handbold MA6 Základní skupina 15:9
10 13:30 TV 1877 Lauf Ajax Copenhagen MA5 Základní skupina 10:19
11 14:05 SKH Polanka n.O. FIF Handbold MA5 Základní skupina 13:18
12 14:40 TJ ELP Jablonec HC Schoten MA5 Základní skupina 12:13
13 15:15 Juliánov XVI.Ker.KMSE MA1 Základní skupina 14:12
14 15:50 HK Kúpele Bojnice Liberec Handball MA1 Základní skupina 15:14
15 16:25 HOJ Handbold I SG Ruhrtal MA1 Základní skupina 23:8
16 17:00 Slavoj Trebišov Bystrc MA2 Základní skupina 25:17
17 17:35 HOJ Handbold II TuS Fürstenfeldbruck MA2 Základní skupina 16:21
18 18:10 Apolloon Kortrijk Éles VKKFT Veszprém MA2 Základní skupina 8:20
19 18:45 Liberec Handball Juliánov MA1 Základní skupina 20:11
20 19:20 HOJ Handbold II Slavoj Trebišov MA2 Základní skupina 21:16
21 19:55 TuS Fürstenfeldbruck Éles VKKFT Veszprém MA2 Základní skupina 15:24
22 20:30 HSV Grimmen 1992 Apolloon Kortrijk MA2 Základní skupina 9:18

Sobota 15.04.2017

# Čas Domácí Hosté Skupina Úroveň Výsledek
849 08:15 UDHK Nitra Jersie HK WA2 Základní skupina 14:7
850 08:50 Vasas SC Koge Handbold WA2 Základní skupina 20:8
851 09:25 TJ Astra Reistad IL WA2 Základní skupina 11:11
852 10:00 VSH MHK Bytča WA6 Základní skupina 11:14
853 10:35 Szigetszentmiklós Női Kézilabda SE DHK Baník Most WA6 Základní skupina 3:21
854 11:10 Radeberger SV HIK KFUM WA6 Základní skupina 23:10
855 11:45 Koge Handbold TJ Astra WA2 Základní skupina 13:12
856 12:20 Jersie HK Vasas SC WA2 Základní skupina 5:22
857 12:55 Forst United UDHK Nitra WA2 Základní skupina 14:10
858 13:30 VSH Radeberger SV WA6 Základní skupina 11:21
859 14:05 HIK KFUM Szigetszentmiklós Női Kézilabda SE WA6 Základní skupina 13:11
860 14:40 MHK Bytča DHK Baník Most WA6 Základní skupina 10:12
861 15:15 Vasas SC Forst United WA2 Základní skupina 22:7
862 15:50 TJ Astra Jersie HK WA2 Základní skupina 13:14
863 16:25 Reistad IL Koge Handbold WA2 Základní skupina 17:8
864 17:00 Radeberger SV MHK Bytča WA6 Základní skupina 18:15
865 17:35 DHK Baník Most HIK KFUM WA6 Základní skupina 15:11
866 18:10 Szigetszentmiklós Női Kézilabda SE VSH WA6 Základní skupina 13:14

Neděle 16.04.2017

# Čas Domácí Hosté Skupina Úroveň Výsledek
1546 08:15 Szigetszentmiklós Női Kézilabda SE TV 1877 Lauf WA19 1/16 finále B 20:8
1547 08:50 Slavoj Trebišov HOJ Handbold I MA7 Hlavní část K5:0
1548 09:25 SM Tauras Éles VKKFT Veszprém MA8 Hlavní část 13:20
1549 10:00 HSG Konstanz RK Dubrava MA9 Hlavní část 21:17
1550 10:35 FIF Handbold HC Dukla Praha MA10 Hlavní část 12:10
1551 11:10 HOJ Handbold I HSG Riesa/Oschatz MA7 Hlavní část K0:5
1552 11:45 Éles VKKFT Veszprém Utena Ivartis MA8 Hlavní část 20:18
1553 12:20 RK Dubrava Uppsala HK MA9 Hlavní část 18:14
1554 12:55 HC Dukla Praha TV Gelnhausen MA10 Hlavní část 13:14
1555 13:30 HSG Riesa/Oschatz Slavoj Trebišov MA7 Hlavní část 10:16
1556 14:05 Utena Ivartis SM Tauras MA8 Hlavní část 16:19
1557 14:40 Uppsala HK HSG Konstanz MA9 Hlavní část 15:18
1558 15:15 TV Gelnhausen FIF Handbold MA10 Hlavní část 13:13
1559 15:50 Slavoj Trebišov Éles VKKFT Veszprém MA13 Čtvrtfinále 17:28
1560 17:00 HSG Konstanz FIF Handbold MA14 Čtvrtfinále 19:10

Pondělí 17.04.2017

# Čas Domácí Hosté Skupina Úroveň Výsledek
2218 08:00 FTC Kézilabdasport Kft. Koge Handbold I WD29 Finále 17:13
2219 09:00 HC Dukla Praha I Handballbezirk Odenwald/Spessart I MD41 Finále 16:7
2220 10:00 HC Lokomotiva Zagreb DHC Slavia Praha WC41 Finále 13:16
2221 11:00 RD Slovan MRK Dugo Selo MC41 Finále 9:26
2222 13:00 Skanderborg Handbold Győri ETO KC WB32 Finále 10:17
2223 14:00 GOG TIK Taastrup Handbold MB35 Finále 20:16
2224 15:00 Vasas SC FIF Handbold WA17 Finále 10:12
2225 16:00 Éles VKKFT Veszprém Skanderborg Handbold MA17 Finále 7:21